Ms Leurope İle Lale Zamanından Nehirden Belçika&Hollanda&Almanya -12 Nisan

Tur Bilgisi

Tur Süresi:
4 Gün
Kabinleri
İncele
Limanları
incele
İptal & İade
Politikası

Ms Leurope İle Lale Zamanından Nehirden Belçika&Hollanda&Almanya

**

12 Nisan 2024

**

Türk Hava Yolları

**

4 Gece 5 Gün

Gün Parkur Varış Hareket
 12.04.2024 İstanbul Havaalanı (IST) – Amsterdam -- --
 13.04.2024 Antwerp-Rotterdam -- --
 14.04.2024 Rotterdam-Amsterdam -- --
 15.04.2024 Amsterdam -- --
 16.04.2024 Dusseldorf-İstanbul Havalimanı -- --

Uçuş Bilgileri

Havalimanı Uçuş Numarası Kalkış Saati Varış Saati
İstanbul Havaalanı (IST) – Amsterdam TK1951 04:30 (Hareket) 07:10 (Varış)
Dusseldorf-İstanbul Havalimanı TK1528 18:40 (Hareket) 22:25 (Varış)

Kabinler

Dış Kabin
Dış Kabin Açılmaz Pencere
Kişi Başı Fiyat
999.00 €
Seç
Balkonlu Kabin
French Balkonlu Kabin
Kişi Başı Fiyat
1499.00 €
Seç
Diğer
Panoramik Pencereli Kabin
Kişi Başı Fiyat
1299.00 €
Seç
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • THY ile İstanbul – Amsterdam / Dusseldorf – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Ms.L’Europe gemisinde 4 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Programda belirtilen havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Ücretsiz  Antwep ve Düseldorf turu
 • Gemide ücretsiz internet
 • tüm vergiler (490eur.-değerinde)
 • Barda belirtilen ve yemeklerde alınan ücretsiz alkollü alkolsüz içecekler
 • Ücretsiz Çay & Kahve
 • Gemideki eğlence & aktiviteler & canlı müzik
 • Gemi personeli servis ücreti(55eur.- değerinde)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • TURSAB Zorunlu Mesuliyet sigortası - 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir)
   
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti
 • Ekstra turlar (Ekstra Turlar Nakit Euro olarak ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir)
 • İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır)
 • Yurt dışı çıkış harcı

Tur Programı

1. Gün 12.04.2024 İstanbul Havaalanı (IST) – Amsterdam

Istanbul havalimanı dış hatlar gidişte saat 04:30’da buluşma. Saat 07:10’da TK1951 sayılı sefer ile Amsterdam’a hareket. Saat 09:45’de varışta özel otobüsle Antwerp’e transfer.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından yaklaşık öğlen vakti Antwep’e varış.Gemiye binişler saat 18.00 de gerçekleşeceğinden Antwerp’de serbest saatler ya da arzu eden misafirlerimiz ile (extra) Belçika’nın başkenti Brüksel turu(75EUR.-) ve ardından Saat 18:00’da gemiye biniş ve kabinlere yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

2. Gün 13.04.2024 Antwerp-Rotterdam

Sabah kahvaltısından sonra rehberiniz eşliğinde yürüyüş ile Antwep’i keşfediyoruz.Antwerp ; Belçika'da bir liman kentidir. Avrupa'nın en eski kentlerinden biridir. Dünya'nın dördüncü, Avrupa'nın ikinci büyük limanına sahiptir. Kentin içinden geçen Schelde nehri 350 km boyunca içeri girerek büyük gemilerin bile seyir yapmasına olanak sağlamıştır. Gemi geçiş seferlerine engel olmasın diye nehir üzerinde hiçbir köprü yapılmamıştır.Öğle vakti Rotterdam’a doğru demir alıyoruz ve akşam saatlerinde Rotterdam’a varış.Akşam Kaptanın gala yemeği. Geceleme gemide.

3. Gün 14.04.2024 Rotterdam-Amsterdam

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız ekstra Keukenhoff bahçeleri turuna katılabilirler.(85eur-.)

32 hektar büyüklüğündeki Keukenhof lale bahçesi, dünya'nın en güzel çiçek parkı. Gezilebilen sembolik bir yel değirmeninin,100 kadar sanat eseri heykelin, içinde kuğuların süzüldüğü göletlerin, fıskiyeli havuzların yer aldığı Keukenhof Parkındaki türlü çeşit asırlık ağaçlar, Japon  bahçesini süsleyen Sakuralar (yabani kiraz çiçeği ağaçları) ve  7000 bin soğanlı çiçekten hariç, sezon boyunca parkın içinde yer alan kapalı seralar tipinde pavyonlarda 30 kadar, gün gün takvimi önceden belirlenip ilan edilmiş süreli çiçek tanzim ve şovları da son derece ilgi çekiyor.

Öğleden sonra  geminin Amsterdam’a doğru hareketi..

Gemide akşam yemeği. Ekstra Kanal turuna katılma imkanı (45eur.-) Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme gemide.

4. Gün 15.04.2024 Amsterdam

Gemide sabah kahvaltısı. Arzu eden yolcularımız ekstra  Amsterdam & Volendam and Zaanse Schaan turuna katılabilirler.(90eur.-) Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz.

Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır.

Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5. Gün 16.04.2024 Dusseldorf-İstanbul Havalimanı

Sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da gemiden ayrılış ve Dusseldorf’a özel aracımız ile hareket. Varışta Dusseldorf panoramik şehir turu. Saat 16:00’da Dusseldorf havaalanına transfer ve saat 18:40’da TK1528 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 22:55’de varış ve gezimizin sonu.

 

Not: Gemide tam pansiyon; varış günü akşam yemeği ile başlar ve gemiden ayrılış günü sabah kahvaltısı ile sona erer.

İptal Politikası
 • Vize ücreti
 • Ekstra turlar (Ekstra Turlar Nakit Euro olarak ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir)
 • İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır)
 • Yurt dışı çıkış harcı

Talep Formu

*Kişisel verilerin korunmasına ilişkin müşteri adayı aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Tercihlerime uygun pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak SMS, whatsapp mesajı, e-posta gönderilmesi ve telefon ile iletişim kurulmasına İletişim açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Sık Sorulan Sorular

Gemide Geçirilen sürede miyiz?

Gemilerde her zevke her ilgi alanına uygun bir çok aktivite ve bunların yanı sıra her eğlence anlayışına uygun bir çok şov, gösteri, dinleti, sergi bulunur. Sıkılmak bir yana tüm aktivitelerden faydalanmak, geminin her yerini yaşamak isteyen misafirlerimiz karadan çok gemide vakit geçirdiği ve yorgun düştüğü dahi olur. Genellikle gemide geçirilen zaman misafirlerimiz tarafından sıkıcı bulunmaz.

Gemiler sallanır mı ?

Son 25 -30 yılda yapılan gemilerde geliştirilen stabilizatör teknolojisi sayesinde gemilerde sallanma artık bir sorun olmaktan çıkmıştır. 30 yıldan daha eski gemilerde stabilizatör sonradan eklendiği için ve geminin fiziki yapısına uyum sağlaması adına daha küçük tercih edildiği için nispeten sallanmalar biraz daha hissedilebilmektedir. Tüm bu teknolojik gelişmelerin yanı sıra hava durumu ve geminin seyir halinde olduğu denizin durumu büyük önem taşımaktadır. Bazı tarihler ve bazı destinasyonlarda dönemsel olarak sallantılar yaşanabilmektedir.

Geminin alt katlarında motor sesi duyulur mu ?

5*'lı Geminin en alt katında dahi kalıyor olsanız motorun çalışmasına dair bir ses duymanız mümkün olmayacaktır. En önemli nedeni misafir katlarının altında en az 2 kat personelin konaklaması için ayırılan kabinler, 1 kat personelin yaşam alanı 1 kat soğuk hava depoları ve kilerler 1 kat da depo bulunmaktadır. Motorları tüm bu katların altında çalışmaktadır. 5*'lı gemilerden daha küçük gemilerde ise misafir katları motordan bu denli uzak olmasa da motorun hacmi ve dolayısıyla çıkardığı ses doğru orantılı olarak daha küçük olacağı için ses de o derece düşük olacak ve dolayısıyla duyulmayacaktır. Gemide her damak zevkine uygun yiyecekler mevcuttur, günün 20 saati açık büfesinde isteğinize uygun bir yiyecek bulabilirsiniz.

Acil durumlarda karadan uzaklaştığımızda ne olur ?

Geminin içinde her türlü acil durumda müdahale edebilecek 1 doktor ve 2 hemşireden oluşan bir sağlık ekibi bulunmaktadır. Müdahale edilemeyecek sağlık sorunlar veya başka nedenlerde acilen limana dönmenizin gerekmesi halinde karaya ulaşım helikopter ile mümkün olmaktadır.

Gemiye dışarıdan içecek sokulabilir mi ?

Gemiye belirli alkol oranlarının üzerine çıkmayan alkollü içecekleri belli bir oranda sokmak mümkündür. Bu içecekler servis almak istediğiniz bar ya da restoranlarda muhafaza edilir dilediğinizde size servis edilir hesabınıza yalnızca servis ücreti dahil edilir.

Gemide sigara kullanabilir miyiz ?

Kabinlerde ve ortak kullanım alanlarında sigara kullanımı yasaktır. Açık alandaki cafeler barlar ve restoranlarda sigara içilebilen özel bölümler bulunmaktadır. Ayrıca sigara içilebilen puro ve sigara odası da her gemide bulunmaktadır.

Cruise turlarını çoğunlukla yaşlılar tercih ediyormuş, biz sıkılmaz mıyız?

Cruise turlarında her yolcuya hitap edebilecek bir eğlence, animasyon mevcuttur. Tura ilk başladığınız an dışında gemide olduğunuzu dahi unutacaksınız.

Kendime göre yiyecek bir şey bulabilir miyim ?

Gemide her damak zevkine uygun yiyecekler mevcuttur, günün 20 saati açık büfesinde isteğinize uygun bir yiyecek bulabilirsiniz.

Gemi limanlarda durduğunda neler yapabilirim ?

Gemilerde düzenlenen Türkçe ya da farklı dilde rehberli kara turlarına katılabilirsiniz. İsterseniz bir rehbere bağlı kalmadan şehri kendiniz özgürce keşfedebilirsiniz.

Evcil hayvan kabul ediliyor mu?

Gemilere evcil hayvan kabul edilmez.

Hamile bayanlar gemi seyatine katılabilir mi ?

Turun bitiminde hamileliklerinin 28. haftasını geçmemiş olmak kaydıyla, hamile bayanların doktor raporuyla gemi turuna katılmaları mümkündür. Raporda yolcunun fiziksel açıdan seyahat edebilecek durumda olduğu açıkça belirtilmiş olmalıdır.

Gemi turlarında çocuklar için yaş sınırı var mı?

Gemi turuna çıkacak olan çocuklar minimum 6 ayını doldurmuş olmalıdır. Tur süresi 7 geceden uzun ise 1 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.

Seyahatiniz burada başlıyor.

Haber bültenimize kayıt olarak tekliflerimi öncelikli olarak alın

Bizi Arayın

Bize Ulaşın

Whatsapp

Bize Ulaşın