alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

HAKKIMIZDA

Cruiseplanet, global anlamda 40. yılını kutlayan ve Dünya genelinde 300'den fazla ofisi olan HIS Travel ürünüdür. 7 kıta, tüm Dünya denizleri ve nehirleri kapsayan geniş ürün yelpazemiz ile 5 ve 6 yıldızlı gemilerimizin yanı sıra, çok özel keyif gemileri ve nehir gemileri ile de hizmet vermeye hazırız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında en doğru ve detaylı bilginin yanı sıra en iyi fiyat garanti etmekteyiz.

İnternet sitemiz www.cruiseplanet.com.tr ile gerek iş ortaklarımız olan acentalarımıza gerekse değerli misafirlerimize en detaylı ve doğru bilgiyi aktarmak üzere, temsilciliğini yapmakta olduğumuz gemi şirketlerinin ürünlerini sunmaktayız.

Web sitemiz satış yeklisi olduğumuz 14 gemi Şirketinin yanı sıra çok özel hazır paketlere ve dinamik paketleme özellikline sahip olacaktır. Sadece birkaç adımda; Cruise, dilerseniz öncesindeki ya da sonrasındaki birkaç günlük otel konaklaması, uçak biletleriniz ve hatta dilerseniz ekonomik dilerseniz özel transferler temin ederek kendi kişiye özel paketlerinizi yaratabileceksiniz

Tüm kullanıcılarımıza uygun fiyat, en doğru bilgi, en hızlı geri dönüş ve en ulaşılabilir destek hizmeti garanti etmekteyiz.