Gemi Bileti

Gemi Bileti

>
Gemi Bileti

Gemi Bileti

GEMİ BİLETİ

Gemi biletleri, gemiye girişte kullanacağınız; kabin numaranız, yemek oturumunuz, bahşiş ödemeleriniz dahil seyahatiniz ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı dökümanlardır. Her kabin için bir tane olmakla beraber, kabinde konaklayacak misafirlerin adını içerir.

Bu biletler, seyahatinize 1 hafta kala, rezervasyon sırasında beyan ettiğiniz e-posta adresine gönderilir. Biletlerin gemiye girişte ibraz edilmesi zorunludur.

Gemi Bileti Seçenekleri Cruise Planet’da 

Cruise Planet sizin için tüm seçkin cruise firmalarını bir araya getirdi. Hayallerinizdeki tatil için gemi rotaları arasından seçim yapın, istediğiniz tarihi girin ve gemi biletleri için arama yapın. Cruise Planet farklı cruise firmalarından size uygun olan gemi seferlerini arayıp saniyeler içinde tüm seferleri karşınıza getirsin. Tüm firmaların gemi sefer tarihi ve bilet fiyatlarını görün ve karşılaştırın. Aradığınız bileti bulduğunuzda ise istediğiniz kabin tipini seçerek yine saniyeler içerisinde biletinizi online olarak kolayca ve güvenle alın. En uygun gemi bileti fiyatları seçenekleri Türkiye’nin ilk Cruise Arama Motoru cruiseplanet.com.tr’de sizleri bekliyor. 

Online Gemi Bileti

Sitemiz üzerinden dünyanın farklı yerlerine düzenlenen gemi turları için bilet satın alabilirsiniz.  Siz sadece nasıl bir tatil istediğinize karar verin, tarih bilgilerini girdikten sonra “Ara” butonuna tıklayarak listelenecek onlarca gemi turu arasından hem bütçenize hem de tercihinize göre size en uygun cruise biletini seçin.

Her zaman görmek istediğiniz dünyanın en muhteşem yerleri için gemi tatili bileti alabileceğiniz adres cruiseplanet.com.tr. Uygun cruise tatili yapmak için gemi firmalarını ve gemi bileti fiyatlarını karşılaştırın, hayalinizde gemi tatiline bir adım daha yaklaşın.

Gemi Tatili Rezervasyonu İçin Cruise Planet.com’u Kullanmanın Avantajları

  • ·Onlarca Ulusal Cruise Firması
  • ·Detaylı Cruise Gemileri Hizmet Özellikleri
  • ·En İyi Fiyatlar ve 12 Aya Kadar Taksitle Satın Alabilme İmkanı
  • ·Japon Hizmet Kalitesi Anlayışıyla Kusursuz Hizmet
  • ·Alanında Uzman Ekipler

Seyahatiniz burada başlıyor.

Haber bültenimize kayıt olarak tekliflerimi öncelikli olarak alın

Bizi Arayın

Bize Ulaşın

Whatsapp

Bize Ulaşın