Bu Yaz Akdeniz’i Tanımak İsteyenlere Alternatif: Cruise Turları

Bu Yaz Akdeniz’i Tanımak İsteyenlere Alternatif: Cruise Turları

>
Bu Yaz Akdeniz’i Tanımak İsteyenlere Alternatif: Cruise Turları

Bu Yaz Akdeniz’i Tanımak İsteyenlere Alternatif: Cruise Turları

19 Aralık 2023
image

Akdeniz’in Mavi Sularını Cruise Turları İle Keşfedin

Yılın soğuk kış aylarının yavaş yavaş geride kaldığı bugünlerde artık tatilciler yüzünü güneşe doğru çevirdi ve yaz tatilinin hayalini kurmaya başladı. Her yıl favori tatil bölgelerine yenileri eklense de, masmavi denizi, pırıl pırıl kumsalları ve sıcak insanları ile Akdeniz ilk sıradaki yerini hiç kaybetmiyor. Türklerin en çok tercih ettiği ülkeler olan İspanya, Fransa ve İtalya gibi Akdeniz ülkelerini gezmek için ise hem uzun zaman, hem de iyi bir bütçe ayırmak gerekiyor. İşte bu noktada cruise turları tatilciler için oldukça iyi bir çözüm sunuyor.

Akdeniz cruise turları genellikle 3 – 7 – 10 gün arasında bir süreyi kapsıyor. Daha çok İtalya ve Fransa’dan hareket eden turların, İstanbul’dan uçuş düzenlemesini de yine cruise firmaları üstleniyor. Bu sayede aslında tüm ulaşım konusunun çözümü de yine tercih edilen firma tarafından hazırlanarak tatilciye kolaylık sağlanması amaçlanıyor.

Cruise turlarında tatilcilerin en rahat ettiği konulardan birisi ise, valiz toplama derdine düşmeden birkaç ülke görme imkanı. Akdeniz cruise turlarında yemeklerin de Türk damak tadına yakın olması sayesinde adeta odadan çıkmadan birçok ülkeyi görerek hem dinlenme, hem de eğlenme imkanı doğuyor. Üstelik birçok farklı ülkeyi ziyaret ederken, hep tanıdığınız kişilerle ve Türkçe rehberlik hizmeti ile gezmek de avantajlı bir tatil sağlıyor. Cruise gemilerinde tam pansiyon konaklamanın yanında gün boyunca gidilebilecek kafe barlar ya da gemide bulunan kişiler için animasyonlar da devam ediyor. Cruise turu seçerken yukarıdaki özellikleri kapsayıp kapsamadığını, ekstra ne tür hizmetler sunduğunu incelemek gerekiyor.

3 gecelik konaklamalarda kişi başı fiyatlar 1600 TL’den, 7 gecelik turlarda 3250 TL’den başlıyor. Cruise tatil hizmeti veren birçok şirket bulunuyor ve bu da beraberinde birbirinden farklı rotalar, birbirinden farklı gemi özelliklerini getiriyor. Bu noktada tatilcinin tercih edeceği tatil gemisini ve görmek istediği ülkeleri belirleyerek doğru satın almayı gerçekleştirmesi bekleniyor. Cruise turlarının her birini tek platformda toplayan cruiseplanet.com.tr hem rotaları, hem gemi özellikleri, hem de fiyatları aynı ekranda gösteren bir cruise turu kıyaslama platformu. Verimli ve güzel bir tatil geçirmek için öncelikle doğru tatili satın almak gerekiyor. Bu yaz Akdeniz’i farklı bir cepheden görmek isterseniz cruiseplanet.com.tr sitesini inceleyebilir ve size uygun bir Akdeniz gemi seyahati seçebilirsiniz.

Bu yaz Akdeniz’i farklı bir cepheden görmek isterseniz cruiseplanet.com.tr sitesini inceleyebilir ve size uygun bir Akdeniz gemi seyahati seçebilirsiniz.

Paylaş

Seyahatiniz burada başlıyor.

Haber bültenimize kayıt olarak tekliflerimi öncelikli olarak alın

Bizi Arayın

Bize Ulaşın

Whatsapp

Bize Ulaşın