alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

YEME İÇME

Gemilerdeki yiyecek-içecek konsepti oldukça zengindir. Sabah kahvaltıları, öğle yemekleri, akşam yemekleri, 5 çayları, gece ikramları, snack ikramlar ve sürprizli büfelerin yanı sıra bazı gemilerde 24 saat boyunca tatlı, kahve, sandviç ve dilim pizza servisi veren özel kafeler bulunmaktadır. 24 saat boyunca yiyecek-içecek servisi veren bu alanlarda kalite ve lezzet her zaman ön plandadır. Geminin muhtelif noktalarında her daim ücretsiz olarak çay, kahve ve su alabileceğiniz istasyonlar bulunurken; barlarda ve restoranlarda sipariş ettiğiniz tüm içecekler ücretlidir.

Ala carte servis alınan ana restoranda akşam yemekleri iki oturum şeklinde yapılmaktadır. Destinasyonuna göre değişiklik göstermekle beraber, bu oturumlar genellikle 18:00-20:00 ve 20:30-22:30 saatleri arasında gerçekleşmektedir.