alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

 

Akdeniz’in en gözde tatil rotalarından olan Yunan Adaları, yaz mevsiminde Türk misafirler tarafından çokça ziyaret ediliyor. Adaların ülkemize oldukça yakın olması ve yıllardır profesyonel firmalar tarafından düzenlenen Yunan Adaları Turları adeta birçok misafiri kendine çekiyor. Cruise turlarının konforu ile tanışan ve Yunan Adaları’nın güzelliğini keşfeden birçok tatilci ise bu deneyimi tekrar yaşamayı tercih ediyor.

Yunan Adası turları, Çeşme ve Kuşadası limanlarından hareketle gerçekleşiyor. Türkiye’den hareket eden devasa büyüklükteki gemiler, birçok farklı rotayı takip ederek Ege Denizi’ndeki bu muhteşem adaları geziyor. Size yalnızca pasaportunuzun son kontrollerini yapmak ve Yunan Adası turlarında hangi adaları görmek isteyeceğinizi seçmek kalıyor. İsmi en çok bilinen Mikonos, Santorini adalarını içeren turları tercih edebileceğiniz gibi, daha uzun yol yaparak tarihin en iyi korunduğu Rodos’u kapsayan Yunan adası turlarını da tercih edebilirsiniz.

Cruise ile yapılan seyahatler, aynı odada kalarak onlarca yeni yer görme keyfi ile öne çıkıyor. Özellikle denizin muhteşem olduğu, sımsıcak atmosferi ile herkesin büyülendiği, Ege ruhunu tam anlamıyla yaşatan Yunan Adaları’nı ekonomik şekilde gezmenin en iyi yollarından biri olarak Yunan Adası turları gösteriliyor. Hem tatil bütçenizden, hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu turlar sayesinde bir hafta boyunca unutulmaz bir tatil sizi bekliyor.

Yunan Adaları turları, eğlenmek isteyen gençler tarafından tercih edildiği gibi, aynı zamanda cruise tatilinde dinlenmek isteyen üst yaş grupları tarafından da tercih ediliyor. Hemen her yaş grubuna hitap eden cruise gemilerinde birçok aktivite, farklı ülke mutfaklarına ait lezzetlerin bulunduğu restoranlar, geniş spor alanları, birbirinden güzel havuzlar kendinizi adeta bir ada üzerinde hissetmenizi sağlıyor.

Cruise gemileri ile konforlu bir tatili en çok tercih edenlerin başında ise balayı çiftleri geliyor. Evlilik sürecinin ve düğün gününün yorgunluğunu atmak isteyen birçok çift, Yunan Adaları balayı turları sayesinde vize almak ile uğraşmadan yurt dışına çıkmanın avantajını yaşıyor.

Yunan Adası turları, Çeşme’den hareketli ya da Kuşadası’ndan hareketli olması ile farklılaşırken, aynı zamanda uğradığı adalar ile de birbirinden ayrılıyor. Mikonos, Santorini, Patmos, Rodos, Heraklion gibi farklı adalara uğrayanlar olduğu gibi aynı zamanda Yunanistan’ın başkenti Atina’ya uğrayan Yunan Adası turları da bulunuyor. Cruiseplanet.com.tr üzerinden hem cruise gemilerini, hem cruise firmalarını karşılaştırarak sizin için en uygun  Yunan Adası turunu belirleyebilir ve gerekli satın alma işlemlerini yapmanızın ardından hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 

Turlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.