alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

KABİNLER

Gemilerde farklı ihtiyaçlara yönelik birçok kabin tipi bulunmaktadır. Gerek kullanımdaki fonksiyonellik, gerekse iç mefruşat olarak birbirinden farklı özellikler gösteren bu kabinleri rezervasyon sırasında tespit edip seçmek mümkündür.

Fiziksel engelli misafirlerimiz için, özel aparatlar ile kabinin içinde rahat hareket etmelerinin hedeflendiği Engelli Kabinleri, ya da çocuklu aileler için tasarlanmış bağlantılı kabinler bunlardan bazılarıdır.

Ana hatları ile düşünüldüğünde gemilerdeki kabinler iç, dış balkonlu ve süit olmak üzere üç kategoride değerlendirilebilir. Herbir kategorinin içerisinde, odanın konumuna; imkanlarına (Örneğin duş ya da küvet bulunması); cam tipine (Örneğin lumboz cam ya da geniş kare cam olması) vb. göre değişiklik gösteren alt kategoriler bulunmaktadır. Bazı gemilerde ve/veya suit kabinlerde yer alan özel hizmet anlayışı ile geminin içerisinde aldığınız hizmet değişiklik gösterebilir.