alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

KABÄ°NLER

Gemilerde farklı ihtiyaçlara yönelik birçok kabin tipi bulunmaktadır. Gerek kullanımdaki fonksiyonellik, gerekse iç mefruÅŸat olarak birbirinden farklı özellikler gösteren bu kabinleri rezervasyon sırasında tespit edip seçmek mümkündür.

Fiziksel engelli misafirlerimiz için, özel aparatlar ile kabinin içinde rahat hareket etmelerinin hedeflendiÄŸi Engelli Kabinleri, ya da çocuklu aileler için tasarlanmış baÄŸlantılı kabinler bunlardan bazılarıdır.

Ana hatları ile düÅŸünüldüÄŸünde gemilerdeki kabinler iç, dış balkonlu ve süit olmak üzere üç kategoride deÄŸerlendirilebilir. Herbir kategorinin içerisinde, odanın konumuna; imkanlarına (ÖrneÄŸin duÅŸ ya da küvet bulunması); cam tipine (ÖrneÄŸin lumboz cam ya da geniÅŸ kare cam olması) vb. göre deÄŸiÅŸiklik gösteren alt kategoriler bulunmaktadır. Bazı gemilerde ve/veya suit kabinlerde yer alan özel hizmet anlayışı ile geminin içerisinde aldığınız hizmet deÄŸiÅŸiklik gösterebilir.