alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

GEMİDE SAĞLIK

Gemide her türlü acil duruma müdahale edebilecek 1 doktor ve 2 hemşire bulunmaktadır. Her türlü kaza ve ani rahatsızlıklarında misafirlerimiz tam teşekküllü klinik standartlarındaki muayenehanede, doktor ve hemşirelerden yardım alabilmektedirler. Birçok gemide diyaliz hastası misafirler için kullanılabilecek hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır. Bulunmayan gemilerin ise uğradıkları her limanda bir diyaliz merkezi ile anlaşması vardır. İsteğe bağlı olarak, önceden rezervasyon yaptırmak kaydıyla, bu diyaliz klinikleri misafirlerimizi limandan alıp diyaliz işlemlerinden sonra tekrar gemiye bırakmaktadırlar.

Geminin içinde yaşanabilecek daha ağır kaza ve diğer vakalarda, her daim en yakın limandan helikopter ile alınıp daha geniş kapasiteli bir hastanede tedavi görebilme imkanı vardır.