alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

EĞLENCE

Son yıllarda, gemilerde büyük gelişim gösteren eğlence anlayışı, her yaştan misafiri heyecanlandırmaktadır. Birçok gemide lisanslı Broadway şovları ve hatta dünyaca ünlü sirk grupları gösteriler yapmaktadır. Gemilerdeki şovların her biri kaçırılmayacak düzeydedir.

Bu akşam şovlarının yanı sıra, gündüzler de havuz başı oyunlar ve dans gösterileri ile hareketli geçmektedir. Gündüz eğlenceleri, akşam yemeğinden önce başlayan happy hourlar ve dünyaca ünlü DJ’lerin performansları ile devam eder. Akşam yemeğinden sonra ise geminin içerisinde bir gezintiye çıkıp farklı noktalarda yapılan, farklı tarzlardaki canlı müziklerden hangisi sizi cezbederse orada vakit geçirebilirsiniz. Gün ve gece boyunca devam eden salsa şovları ise italyan gemilerinin bir klasiğidir.