alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

CRUISE TATİLİNİN AVANTAJLARI

Tatil keyfiniz bölünmeden hem hayallerini kurduğunuz ülkeleri gezip hem de 5 yıldızlı otel konforunda seyahat etmek için en doğru seçenek gemi turlarıdır. Tek seferde birçok ülkeye ve şehire gidebilir birçok farklı deneyime çıkacağınız tek bir yolculukta yaşayabilirsiniz. Her sabah uyandığınızda bambaşka bir limanda bambaşka maceralar sizi beklerken ne bavul açıp bavul kapamayı, ne transfer stresini yaşamanıza gerek kalmaz. Bavul ve ulaşım için harcayacağınız enerjiyi gezmeye ve yeni şeyler keşfetmeye harcayabilirsiniz.

Gemilerdeki sınırsız etkinlik, eğlence ve aktivite denizinde zamanınızı en iyi şekilde değerlendirirsiniz. Dilerseniz tırmanma duvarlarında kondisyonunuzu ölçer ya da sörf simülatöründe yeni bir hobi edinirsiniz. Gemilerde buz pistinden dans pistlerine; Broadway şovlarından konser ve partilere kadar, dışarda kolay kolay emsaline rastlamayacağınız bir hayat vardır.

Onlarca farklı restoran ve konseptten dilediğinizi seçebilir, tamamen ruh halinize göre akşamınıza devam edebilirsiniz. Gemide birçok ünlü restoran zincirinin birer şubesini bulmak da mümkün olduğu için hiçbir alışkanlığınızı terk etmek zorunda kalmazsınız.

Ayrıca gümrüksüz alışveriş imkanı da gemi turlarını tercih etmek için güzel bir nedendir.