alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

CRUISE TATÄ°LÄ°NÄ°N AVANTAJLARI

Tatil keyfiniz bölünmeden hem hayallerini kurduÄŸunuz ülkeleri gezip hem de 5 yıldızlı otel konforunda seyahat etmek için en doÄŸru seçenek gemi turlarıdır. Tek seferde birçok ülkeye ve ÅŸehire gidebilir birçok farklı deneyimi çıkacağınız tek bir yolculukta yaÅŸayabilirsiniz. Her sabah uyandığınızda bambaÅŸka bir limanda bambaÅŸka maceralar sizi beklerken ne bavul açıp bavul kapamayı, ne transfer stresini yaÅŸamanıza gerek kalmaz. Bavul ve ulaşım için harcayacağınız enerjiyi gezmeye ve yeni ÅŸeyler keÅŸfetmeye harcayabilirsiniz.

Gemilerdeki sınırsız etkinlik, eÄŸlence ve aktivite denizinde zamanınızı en iyi ÅŸekilde deÄŸerlendirirsiniz. Dilerseniz tırmanma duvarlarında kondisyonunuzu ölçer ya da sörf simülatöründe yeni bir hobi edinirsiniz. Gemilerde buz pistinden dans pistlerine; Broadway ÅŸovlarından konser ve partilere kadar, dışarda kolay kolay emsaline rastlamayacağınız bir hayat vardır.

Onlarca farklı restoran ve konseptten dilediÄŸinizi seçebilir, tamamen ruh halinize göre akÅŸamınıza devam edebilirsiniz. Gemide birçok ünlü restoran zincirinin birer ÅŸubesini bulmak da mümkün olduÄŸu için hiçbir alışkanlığınızı terk etmek zorunda kalmazsınız.

Ayrıca gümrüksüz alışveriÅŸ imkanı da gemi turlarını tercih etmek için güzel bir nedendir.