alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

BALAYI ÇİFTLERİ

Balayı çiftlerinin genel beklentisi olan romantik bir ortam ve yorucu olmayan bir seyahatken gemi turlarının akla gelmemesi mümkün değildir. Gemilerdeki özel alanlar ve balayı çiftlerine sağlanan ayrıcalıklar unutamayacakları bir balayı seyahati geçirmeleri için ortamı hazırlar. Seyahatleri süresince servis önceliğine sahip olacak balayı çiftlerine, mutluluklarla dolu geçecek bir ömüre gemilerde başlamalarını tavsiye ederiz.

Ayrıca sevdiklerine dünyanın herhangi bir yerinde "Evet!" demek isteyenler için gemide resmi ya da sembolik nikah töreni imkanı da bulunmaktadır.