alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

BALAYI GEMÄ° TURLARI

Balayı tatili, insanın hayatı boyunca yapacağı tatiller arasında muhakkak en unutulmaz ve en özel tatillerden biridir. DüÄŸün gününe kadar geçen süre içerisinde alınması gereken birçok eÅŸya, verilmesi gereken kararlar, bütçe hesapları derken çiftleri oldukça yoÄŸun bir dönem bekler. DüÄŸünden sonraki balayı tatili için plan yapılması da bu iÅŸlerden biridir. Balayı tatili hem dinlendirici olmalı, hem de bir o kadar eÅŸsiz olmalıdır. Ä°ÅŸte tam da bu nedenle birçok yeni evlenen çift, balayı gemi turlarını tercih etmektedir.

Balayı gemi turları, özel bir balayı tatili ayarlamanın en kolay ve güvenilir yollarından biridir. Yıllardır balayı çiftlerini ağırlayan cruise gemilerinde balayı süitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda balayı çiftleri için özel imkanlar sunulur. Çiçekler ve balonlarla süslü odalar, odada kahvaltı imkanı, balkonlu suitte seyir esnasında ÅŸarap içme keyfi, romantik bir akÅŸam yemeÄŸi bu imkanlardan sadece bazılarıdır.

DüÄŸün telaşı arasında tatilinizi planlamakta geç kaldıysanız ve yurt dışında bir balayı tatili istiyorsanız, vizesiz Yunan Adası balayı gemi turlarını tercih edebilir, en romantik adalardan olan Santorini ve Mikonos’a uÄŸrayan bir tur ile balayı tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Balayı gemi turları yorumları incelediÄŸinde, tüm balayı çiftleri tatillerinden memnun kaldıklarını ve düÄŸün yorgunluÄŸunu attıklarını belirtmiÅŸlerdir. Cruise gemilerinde balayı yapmanın bir avantajı da, geminin hem sakin ve dinlendirici olması, hem de birçok aktiviteye imkan tanımasıdır. Odanızda dinlendikten sonra, şık kıyafetlerinizi giyerek birçok mekana dakikalar içinde gidebilir, en eÄŸlenceli barlarda kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz. Sabah kahvaltınızı odanızda aldıktan sonra, hiç vakit kaybetmeden açık havuza doÄŸru yol alabilir ve devasa bir geminin üzerinde havuza girme ÅŸansı elde edebilirsiniz.

Cruise gemilerinin en büyük avantajlarından biri olan “tek oda, birkaç ÅŸehir” konsepti sayesinde eÅŸya taşımakla hiç uÄŸraÅŸmadan, birkaç ÅŸehri hiç yorulmadan hatta ulaşım stresi dahi çekmeden gezebilirsiniz. Sizin yapmanız gereken, eÅŸinizle birlikte gitmek istediÄŸiniz rotayı belirlemek ve cruiseplanet.com.tr üzerinden balayı gemi turlarını karşılaÅŸtırarak tatilinizi satın almanızdır. Yurt dışı balayı gemi turu tercih ettiÄŸinizde pasaportunuzu kontrol etmeyi, vizeniz yoksa vize süreçlerini baÅŸlatmayı düÄŸün telaşı arasında unutmayın. EÄŸer vize almak için vaktinizin olmadığını düÅŸünüyorsanız vizesiz Yunan Adası balayı turları seçebileceÄŸinizi tekrar hatırlatmış olalım.