alert search chain lock logout arrow_drop_up close filter currency add flight phone check shopping_cart Cruise transport_bus transport_car Favorite favorite_outline flight_land flight_takeoff star hotel info info_outline chevron_down chevron_left chevron_right chevron_up parking remove star_outline star_half brand_facebook brand_instagram brand_pinterest brand_twitter home edit calendar Remove arrow-up arrow-right arrow-down arrow-left menu user dollar subdirectory-arrow-right Edit

BALAYI GEMİ TURLARI

Balayı tatili, insanın hayatı boyunca yapacağı tatiller arasında muhakkak en unutulmaz ve en özel tatillerden biridir. Düğün gününe kadar geçen süre içerisinde alınması gereken birçok eşya, verilmesi gereken kararlar, bütçe hesapları derken çiftleri oldukça yoğun bir dönem bekler. Düğünden sonraki balayı tatili için plan yapılması da bu işlerden biridir. Balayı tatili hem dinlendirici olmalı, hem de bir o kadar eşsiz olmalıdır. İşte tam da bu nedenle birçok yeni evlenen çift, balayı gemi turlarını tercih etmektedir.

Balayı gemi turları, özel bir balayı tatili ayarlamanın en kolay ve güvenilir yollarından biridir. Yıllardır balayı çiftlerini ağırlayan cruise gemilerinde balayı süitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda balayı çiftleri için özel imkanlar sunulur. Çiçekler ve balonlarla süslü odalar, odada kahvaltı imkanı, balkonlu suitte seyir esnasında şarap içme keyfi, romantik bir akşam yemeği bu imkanlardan sadece bazılarıdır.

Düğün telaşı arasında tatilinizi planlamakta geç kaldıysanız ve yurt dışında bir balayı tatili istiyorsanız, vizesiz Yunan Adası balayı gemi turlarını tercih edebilir, en romantik adalardan olan Santorini ve Mikonos’a uğrayan bir tur ile balayı tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Balayı gemi turları yorumları incelediğinde, tüm balayı çiftleri tatillerinden memnun kaldıklarını ve düğün yorgunluğunu attıklarını belirtmişlerdir. Cruise gemilerinde balayı yapmanıın bir avantajı da, geminin hem sakin ve dinlendirici olması, hem de birçok aktiviteye imkan tanımasıdır. Odanızda dinlendikten sonra, şık kıyafetlerinizi giyerek birçok mekana dakikalar içinde gidebilir, en eğlenceli barlarda kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz. Sabah kahvaltınızı odanızda aldıktan sonra, hiç vakit kaybetmeden açık havuza doğru yol alabilir ve devasa bir geminin üzerinde havuza girme şansı elde edebilirsiniz.

Cruise gemilerinin en büyük avantajlarından biri olan “tek oda, birkaç şehir” konsepti sayesinde eşya taşımakla hiç uğraşmadan, birkaç şehri hiç yorulmadan hatta ulaşım stresi dahi çekmeden gezebilirsiniz. Sizin yapmanız gereken, eşinizle birlikte gitmek istediğiniz rotayı belirlemek ve cruiseplanet.com.tr üzerinden balayı gemi turlarını kararlaştırarak tatilinizi satın almanızdır. Yurt dışı balayı gemi turu tercih ettiğinizde pasaportunuzu kontrol etmeyi, vizeniz yoksa vize süreçlerini başlatmayı düğün telaşı arasında unutmayın. Eğer vize almak için vaktinizin olmadığını düşünüyorsanız vizesiz Yunan Adası balayı turları seçebileceğinizi tekrar haıtrlatmış olalım.